Aylık Arşiv: Kasım 2015

Kars Dini Sohbet

Kars Dini Sohbet Sitesi Kars dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Kars dini sohbet sitesine hoş geldiniz. Kars dini sohbet ile çevrenizde ve size yakın kişilerle iletişime geçip, bu sayede Kars islami sohbet ve dini chat yapma özgürlüğü içerisinde bulunmanıza vesile olmaktayız. Dini sohbet içerisinde insanlarla uyumlu şekilde sohbet ve muhabbetinizi özgürce yapıp Kars dini sohbet bağlamında insanlarla etkileşime ... Devamını Oku »

İnsan Beyninin Gizemi

İnsan Beyninin Gizemi          İnsan Beyninin Gizemi oldukça karmaşık bir durum olup, insanın nasıl bir yapıya sahip olduğuna da değinen insanı beynini temel alan bu video, insan beyninin ne kadar etkin kullanma potansiyele sahip olduğuna da değinmektedir. İnsanların kafa tası ve kafalarındaki yapısal damarlarının hepsinin fonksiyonel halinde çalıştığına değinen uzmanlar, bu süreci adım adım takip ederek bilimin ... Devamını Oku »

Niçin Namaz Kılmalıyız

Niçin Namaz Kılmalıyız      Timurtaş Hoca’dan Niçin Namaz kılmalıyız? Ve Tefekkür’ün önemi      Niçin namaza durmamız gerektiğini en güzel şekilde anlatan Timurtaş Hoca, samimiyetin önemliliği, tefekkürün boyutu, insan olmanın önemine dikkat çekmektedir. Bu dünyaya geliş amacımıza da vurgu yapan Timurtaş hoca nefsimize yenik düşmememizi de bizlere anlatmaktadır. Zevk ve sefa’ya aldanmamanın bu aldanışın insanı çaresizliğe götüreceğini, şeytanın yoluna ... Devamını Oku »

Kadınlar Kulübü Sohbet

    Kadınlar Kulübü Sohbet  Kadınlar Kulübü Dini Sohbet Sitesi Kadınlar Kulübü dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Kadınlar Kulübü Sohbet ve dini sohbet ayrıcalığı ile bayanları bir arada tutan kadınlara öncelik veren ve Kadılar Kulübü ile sohbet ve dayanışma içerisine alan kadınları aynı zamanda da kaynaşmalarına ve farklı ülkelerden de tanışmalarına vesile olmaktadır. Bu sayede Kadınlar Kulubü Sohbet ... Devamını Oku »

Mersin İçel Dini Sohbet

Mersin İçel Dini Sohbet Sitesi Mersin İçel dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Mersin İçel dini sohbet sitesine hoş geldiniz. Mersin İçel dini sohbet ile çevrenizde ve size yakın kişilerle iletişime geçip, bu sayede Mersin İçel islami sohbet ve dini chat yapma özgürlüğü içerisinde bulunmanıza vesile olmaktayız. Dini sohbet içerisinde insanlarla uyumlu şekilde sohbet ve muhabbetinizi özgürce yapıp Mersin ... Devamını Oku »

Isparta Dini Sohbet

Isparta Dini Sohbet Sitesi Isparta dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Isparta dini sohbet sitesine hoş geldiniz. Isparta dini sohbet ile çevrenizde ve size yakın kişilerle iletişime geçip, bu sayede Isparta islami sohbet ve dini chat yapma özgürlüğü içerisinde bulunmanıza vesile olmaktayız. Dini sohbet içerisinde insanlarla uyumlu şekilde sohbet ve muhabbetinizi özgürce yapıp Isparta dini sohbet bağlamında insanlarla etkileşime ... Devamını Oku »