Aylık Arşiv: Aralık 2015

Rusya’nın Tanıtımı (St. Petersburg)

Rusya’nın Tanıtımı (St. Petersburg)      Çarlar’ın başkenti Rusya’ya 2 asır başkentlik yapmış. Şiirlere, edebiyata, şarkılara konu olan bir şehir. Beyaz geceler şehri. St.Petersburg nüfusu 4.5 milyon.      1. petro St.Petersburg şehrini kurarken avrupaya açılan bir pencere olarak düşünmüş. St.Petersburg bir Rus şehri olsa da aslında avrupa şehirlerini andırıyor. İnsanlarıysa Rusya’nın en entelektüel insanları olarak değerlendiriliyor.      1991 de ... Devamını Oku »

Küçükçekmece Dini Sohbet

Küçükçekmece Dini Sohbet Sitesi Küçükçekmece dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Küçükçekmece de bulunan tüm vatandaşların islami sohbet ve dini sohbet adı altında görüşüp konuşacakları bir dini sohbet sitesi olup Küçükçekmece de ikamet eden vatandaşların arkadaşlık, sohbet, chat, islami sohbet, oyun ve diğer kanallardan da istifade edebileceği bir sohbet sitesidir. Küçükçekmece dini sohbet ile unutulmaz ve keyf verici bir ... Devamını Oku »

Bağcılar Dini Sohbet

Bağcılar Dini Sohbet Sitesi Bağcılar dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Bağcılar da bulunan tüm vatandaşların islami sohbet ve dini sohbet adı altında görüşüp konuşacakları bir dini sohbet sitesi olup bağcılar da ikamet eden vatandaşların arkadaşlık, sohbet, chat, islami sohbet, oyun ve diğer kanallardan da istifade edebileceği bir sohbet sitesidir. Bağcılar dini sohbet ile unutulmaz ve keyf verici bir ... Devamını Oku »

Tas Kebabı Nasıl Yapılır?

Tas Kebabı Nasıl Yapılır?        Meşhur Türk yemeklerinden Tas Kebabı’nın yapılışı      Önce sıvı yağımızı bir miktar olarak tencereye döküyoruz. Sonra parça etlerimizi ilave olarak tencereye döküyoruz. Kapağı açık şekilde karıştırarak içindeki etleri kavuruyoruz. Etlerin rengi değişene kadar kavurduktan sonra parçalanmış, doğranmış soğanları üzerine ekliyoruz. Soğanı ilave ettikten sonra karıştırıyoruz. Sonra kapağını kapatıp 30 dk kadar pişmesini ... Devamını Oku »