Aylık Arşiv: Ocak 2016

Türkiye Sohbet Odaları

Türkiye Sohbet Odaları        Aladağ sohbet, Aladağ islami sohbet, Aladağ dini sohbet, Aladağ kızlarla sohbet, Aladağ dini chat, Aladağ islami chat, Aladağ muhabbet, Aladağ chat, Aladağ diyalog.      Ceyhan sohbet, Ceyhan islami sohbet, Ceyhan dini sohbet, Ceyhan kızlarla sohbet, Ceyhan dini chat, Ceyhan islami chat, Ceyhan muhabbet, Ceyhan chat, Ceyhan diyalog.       Çukurova sohbet, Çukurova islami sohbet, ... Devamını Oku »

Muğla Dini Sohbet

Muğla Dini Sohbet Muğla dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Muğla dini sohbet, Muğla islami sohbet, Muğla sohbet, Muğla chat, Muğla Dini Chat, Muğla muhabbet, Muğla dinisohbetim aracılığıyla insanların etkileşim ve kaynaşmasına önem veren Muğla dini sohbet ile gençlerin daha iyi şekilde İslam açısından sohbetlere iştirak edeceğini düşünerek Muğlalı kardeşlerimize sohbet etmeleri açısından örnek teşkil edebilmeyi sağlamaktadır.     ... Devamını Oku »

Samsun Dini Sohbet

Samsun Dini Sohbet Samsun dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Samsun dini sohbet, Samsun islami sohbet, Samsun sohbet, Samsun chat, Samsun Dini Chat, Samsun muhabbet, Samsun dinisohbetim aracılığıyla insanların etkileşim ve kaynaşmasına önem veren Samsun dini sohbet ile gençlerin daha iyi şekilde İslam açısından sohbetlere iştirak edeceğini düşünerek Samsunlu kardeşlerimize sohbet etmeleri açısından örnek teşkil edebilmeyi sağlamaktadır.     ... Devamını Oku »

Rize Dini Sohbet

Rize Dini Sohbet Rize dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Rize dini sohbet, Rize islami sohbet, Rize sohbet, Rize chat, Rize Dini Chat, Rize muhabbet, Rize dinisohbetim aracılığıyla insanların etkileşim ve kaynaşmasına önem veren Rize dini sohbet ile gençlerin daha iyi şekilde İslam açısından sohbetlere iştirak edeceğini düşünerek Rizeli kardeşlerimize sohbet etmeleri açısından örnek teşkil edebilmeyi sağlamaktadır.     ... Devamını Oku »

Bolu Dini Sohbet

Bolu Dini Sohbet Bolu dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Bolu dini sohbet, Bolu islami sohbet, Bolu sohbet, Bolu chat, Bolu Dini Chat, Bolu muhabbet, Bolu dinisohbetim aracılığıyla insanların etkileşim ve kaynaşmasına önem veren Bolu dini sohbet ile gençlerin daha iyi şekilde İslam açısından sohbetlere iştirak edeceğini düşünerek Bolu’lu kardeşlerimize sohbet etmeleri açısından örnek teşkil edebilmeyi sağlamaktadır.     ... Devamını Oku »

İslamda Seks ve Oral Seks

İslamda Seks ve Oral Seks      Oral Seks, Oral İlişkinin olup, olmayacağı konusunda Kur’an-ı Kerim de ayet bulunmamakla birlikte, bunu işaret edici sünnet ve hadisler ışığında herhangi bir delil de bulunmamaktadır. Bu yolla da bazı Alim ve fıkıh hocaları bu konuyla ilgili kadın ve erkeğin karı kocanın cinsel münasebetleri halel olduğu için ilişkinin de helal olması görüşündedirler. Oral Seks ... Devamını Oku »