Aylık Arşiv: Nisan 2016

Konya Sohbet

Hemşire sohbet odası dini sohbet sitesine hoş geldiniz.

     Konya Sohbet        Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi sohbet, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi islami sohbet, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi dini sohbet, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi kızlarla sohbet, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi  dini chat, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi islami chat, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi muhabbet, Ahırlı Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi chat, ... Devamını Oku »

Belçika Dini Sohbet

Hemşire sohbet odası dini sohbet sitesine hoş geldiniz.

Belçika Dini Sohbet Belçika dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Belçika da bulunan tüm vatandaşların islami sohbet ve dini sohbet adı altında görüşüp konuşacakları bir dini sohbet sitesi olup Belçika da ikamet eden vatandaşların arkadaşlık, sohbet, chat, islami sohbet, oyun ve diğer kanallardan da istifade edebileceği bir sohbet sitesidir. Belçika dini sohbet ile unutulmaz ve keyf verici bir sohbet ... Devamını Oku »

Liseli Sohbet

Türkiye Liseli Sohbet

Liseli Sohbet        Liseli sohbet, Türkiye Liseli sohbet, Türkiye Liseli chat ve Türkiye Liseli islami sohbet için liseli gençleri bir araya getiren ve liseli gençlerle sohbet etme imkanı sağlayan dinisohbet sitesi olup, islamikonular, islami düşünceler, islami felsefe, islami ideoloji, gençlerle ve liseliler ile tanışma imkanı sunan sitemiz; sizleri de kaynaştırma aracı sağlamaktadır. İnsanları liseli kızlar, liseli erkeklerin sohbet ... Devamını Oku »

Regaib Kandili (07 Nisan 2016)

Regaib nedir,Regaib kandili,Regaib gecesinin faziletleri

Regaib Kandili (07 Nisan 2016)      Regaib Nedir?      Regaib arapça bir kelime olup “reğa-be” kökünden gelmektedir. Kelime anlamı olarak herhangi bir şeyi istemek, onu meyletmek ve ona ulaşmak için çaba sarfetmek anlamına gelmektedir.      Recep ayının ilk Cuma gecesine Regaib gecesi denir. Bu geceye ismini Regaib gecesi olarak melekler vermişlerdir.      Regaib Gecesinin Faziletleri Allah-u ... Devamını Oku »

Sohbet Odaları -2

Hemşire sohbet odası dini sohbet sitesine hoş geldiniz.

Sohbet Odaları -2      Sohbet Sitemize Girmek İçin Tıklayınız..      Acıpayam sohbet, Acıpayam islami sohbet, Acıpayam dini sohbet, Acıpayam kızlarla sohbet, Acıpayam dini chat, Acıpayam islami chat, Acıpayam muhabbet, Acıpayam chat, Acıpayam diyalog.      Babadağ sohbet, Babadağ islami sohbet, Babadağ dini sohbet, Babadağ kızlarla sohbet, Babadağ dini chat, Babadağ islami chat, Babadağ muhabbet, Babadağ chat, Babadağ diyalog.     ... Devamını Oku »