Aylık Arşiv: Haziran 2016

ABD SOHBET CHAT ODALARI

ABD SOHBET CHAT ODALARI ABD Dini Sohbet Sitesi Abd dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Abd dini sohbet odası içerisinde rahatlıkla chat sohbete katılabilirsiniz. Abd dini sohbet odaları içerisinde yeni tanışacağınız kişilere memleketiniz hakkında bilgileri paylaşabilir, tanıştığınız kişiler ile muhabbet, sohbet ve chat ortamlarında iliniz hakkında ki bilgi paylaşımlarında da bulunabilirsiniz. Abd dini chat dini sohbet odaları her kesimden ... Devamını Oku »

EN ÇOK DİNLENEN İLAHİLER

EN ÇOK DİNLENEN İLAHİLER      2016-2017 en güncel ilahiler ile ilahi sözlerinin iç içe çağrışımlarla insanlara huzur dolu anlar yaşatan, en çok dinlenilen ilahileri eklemiş bulunmaktayız. En çok dinlenilen ilahiler ile 2017 yılına damga vuracak olan Anka İlahi Grubu, Abdurrahman Önül, Celaleddin Ada, Sami Yusuf, Sedat Uçan gibi ilahiciler ile dinlenme rekoruna sohbet sitemizin sayfasından ulaşabilirsiniz. En seçkin, en ... Devamını Oku »

SOHBETCİ GEVEZE TR SOHBET

SOHBETCİ GEVEZE TR SOHBET        Dünyanın ve Türkiye’nin odak noktası haline gelen sohbetci geveze dini sohbet ile insanların etnik kimliği gözetilmeksizin herkesi kaynaştıran Tr Sohbet özelliği güdümüyle sohbet ettirmektir amaç. Tr Sohbet ile Sohbetci sitesine girişi maksimum düzeye taşıyacak olan dinisohbetim Tr ve yurtdışı insanları bir araya getirme fikrinden doğmuştur.      Geveze sohbet ile insanlar daha fazla ... Devamını Oku »

SOHBETSiLAM SOHBETSiLA SOHBET

SOHBETSiLAM SOHBETSiLA SOHBET        Sohbetsila, sohbetsilam dinisohbetim sohbet odaları ile insanların Türkiye’ye olan özlemini sohbet ve chat yaparak gidermeyi esas almıştır. Bu ilke doğrultusunda sohbetsila odaları, sohbetsilam sohbet odası dinisohbetim.net ilkesi ile sıladaki tüm gurbette yaşayan vatandaşları bir araya toplamayı ve chat yapma imkanı sunmaktadır.      Sohbetsilam ile gurbetteki Almanya, ispanya, Belçika, İsveç, İsviçre, Norveç, İtalya, İngiltere, ... Devamını Oku »

ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ SOHBET

ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ SOHBET   Çorum Hitit Üniversitesi dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Çorum Hitit Üniversitesi sohbet odası hitit.edu.tr dini sohbet sitesine hoş geldiniz. Çorum Hitit Üniversitesi sohbet odası dini sohbet ile çevrenizde ve size yakın kişilerle iletişime geçip, bu sayede Çorum Hitit Üniversitesi sohbet odası islami sohbet ve dini chat yapma özgürlüğü içerisinde bulunmanıza vesile olmaktayız. Dini sohbet içerisinde ... Devamını Oku »

ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ SOHBET

ŞANLIURFA HARRAN ÜNİVERSİTESİ SOHBET   Şanlıurfa Harran Üniversitesi dini sohbet sitemize hoş geldiniz.      Şanlıurfa Harran Üniversitesi sohbet odası harran.edu.tr dini sohbet sitesine hoş geldiniz. Şanlıurfa Harran Üniversitesi sohbet odası dini sohbet ile çevrenizde ve size yakın kişilerle iletişime geçip, bu sayede Şanlıurfa Harran Üniversitesi sohbet odası islami sohbet ve dini chat yapma özgürlüğü içerisinde bulunmanıza vesile olmaktayız. Dini sohbet içerisinde ... Devamını Oku »