Aylık Arşiv: Eylül 2016

ANKA İLAHİ GRUBU YARDIM EYLE İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ANKA İLAHİ GRUBU YARDIM EYLE İLAHİSİ VE YARDIM EYLE İLAHİ SÖZLERİ   ANKA İLAHİ GRUBU YARDIM EYLE İLAHİSİ VE YARDIM EYLE İLAHİ SÖZLERİ Vakit doldu, zaman Ahir. Gönülden bir, bağlantı kur. Ezel ki sözünde gel dur. Yâr’âb yardım eyle bize. Ebubekir, Ömer, Osman. Kullar bozuk, Ahir zaman. Ali’ye dediler, Lokman. Yâr’âb yardım eyle bize. İnsan gafletten uyanmaz. Âllâh’ın ismini anmaz. ... Devamını Oku »

YÜKSEL KORKMAZ TABİBİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

YÜKSEL KORKMAZ TABİBİM İLAHİSİ VE TABİBİM İLAHİ SÖZLERİ   YÜKSEL KORKMAZ TABİBİM İLAHİSİ VE TABİBİM İLAHİ SÖZLERİ Gözyaşlarım, seller gibi akıyor. Bu hasretlik, kor ateşte yakıyor. Kimse bilmez, benim yüzüm gülmüyor. Gül Ahmed’im, Muhammed’im, Tabibim. Sâlât Selâm eyle Râbbim, Hâbibe. Bu hastayı gönder n’olur, Tabibe. Medine’den gel gel diyor, Ümmetine. Gül Ahmed’im, Muhammed’im, Tabibim. Senin sevdan, gönlümüze dermandır. Öğütlerin, boynumuza ... Devamını Oku »

CEMAL KURU BU YOL NEREYE GİDER BABA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

CEMAL KURU BU YOL NEREYE GİDER BABA İLAHİSİ VE BU YOL NEREYE GİDER BABA İLAHİ SÖZLERİ   CEMAL KURU BU YOL NEREYE GİDER BABA İLAHİSİ VE BU YOL NEREYE GİDER BABA İLAHİ SÖZLERİ Baba. Bu yol nereye gider baba? Ben Dinimi öğrenince, Müslüman bir genç olunca, Kalbim İmanla dolunca, Baba. Bu yol nereye gider baba? Bu yol nereye mi gider? ... Devamını Oku »

CELALEDDİN ADA SÜZÜLÜR KABEM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

CELALEDDİN ADA SÜZÜLÜR KABEM İLAHİSİ VE SÜZÜLÜR KABEM İLAHİ SÖZLERİ   CELALEDDİN ADA SÜZÜLÜR KABEM İLAHİSİ VE SÜZÜLÜR KABEM İLAHİ SÖZLERİ Kara çarşafını, giymiş üstüne. Mekke diyarından, süzülür Kâbem. Vallahi gözlerim, müptelâ olmuş. Seni görmedikçe, üzülür Kâbem. Süsün örtüsüne, kurban olduğum. Sen süzül ben seni, tavaf edeyim. Allahım’a Duam, layık görürse. Tan dibinde secdelerde öleyim. Allahım’a Duam, nasip ederse. Tan ... Devamını Oku »

CELALEDDİN ADA SEVDASINA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

CELALEDDİN ADA SEVDASINA İLAHİSİ VE SEVDASINA İLAHİ SÖZLERİ   CELALEDDİN ADA SEVDASINA İLAHİSİ VE SEVDASINA İLAHİ SÖZLERİ Bastığı taşlar eridi. Ağaç zikredip yürüdü. Örümcek ağın bürüdü. Resulullah sevdasına. Can Ahmed’in sevdasına. Sevdasına sevdasına. Canlar gitti sevdasına. Uhud’da Hamza’lar düştü. Musâb gitti sevdasına. Resulullah sevdasına. Yeşeren çok dallar düştü. Sancak tutan kollar düştü. Medine’ye hicretinde. Yollar düştü sevdasına. Can Ahmed’in sevdasına. ... Devamını Oku »

HALİL ASLAN YÜCE MUHAMMED İLAHİSİ VE SÖZLERİ

HALİL ASLAN YÜCE MUHAMMED İLAHİSİ VE YÜCE MUHAMMED İLAHİ SÖZLERİ   HALİL ASLAN YÜCE MUHAMMED İLAHİSİ VE YÜCE MUHAMMED İLAHİ SÖZLERİ Rahmeti bütün aleme yetti. Çile ızdırap, Seninle bitti. O şimdi Yüce Rahman’a gitti. Yüce Muhammed, aleme Rahmet. Doğdu O’nunla, İslam güneşi. Nurundan sönmüş, irkin ateşi. Yoktur Cihanda, O’nun bir eşi. Yüce Muhammed, aleme Rahmet. Sen kurumuş gönüller baharı. Söndürdün ... Devamını Oku »