Aylık Arşiv: Ekim 2016

ABDULBAKİ KÖMÜR BİR YERLERDE İNSANLAR ÖLÜR İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULBAKİ KÖMÜR BİR YERLERDE İNSANLAR ÖLÜR İLAHİSİ VE BİR YERLERDE İNSANLAR ÖLÜR İLAHİ SÖZLERİ   ABDULBAKİ KÖMÜR BİR YERLERDE İNSANLAR ÖLÜR İLAHİSİ VE BİR YERLERDE İNSANLAR ÖLÜR İLAHİ SÖZLERİ Bir yerde insanlar ölür. Bir yerde yeni doğarlar. Bir yerde kıyâmet kopar. Bir yerde umursamazlar. Kardeşlerin, dağ başında. Kayalara omuz verir. Kimileri kul hakkı’lar. Yer, içer, güler, eğlenir. Parsellenir; o dağ, ... Devamını Oku »

MESUT ŞİMŞEK HU ALLAH İLAHİSİ VE SÖZLERİ

MESUT ŞİMŞEK HU ALLAH İLAHİSİ VE HU ALLAH İLAHİ SÖZLERİ   MESUT ŞİMŞEK HU ALLAH İLAHİSİ VE HU ALLAH İLAHİ SÖZLERİ Her şeyin sahibi Allâh. Aleme nur saçan Allâh. Ölüyü dirilten Allâh. İstekleri veren Allâh. Hu hu hu hu. Hu hu Allâh. Lâilâhe İllâllâh. Muhâmmed Resulüllâh. Hu hu hu hu. Hu hu Allâh. Lâilâhe İllâllâh. Muhâmmed Resulüllâh. Merhamet edici Allâh. ... Devamını Oku »

ANKA İLAHİ GRUBU SENİN SIRRIN İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ANKA İLAHİ GRUBU SENİN SIRRIN İLAHİSİ VE SENİN SIRRIN İLAHİ SÖZLERİ   ANKA İLAHİ GRUBU SENİN SIRRIN İLAHİSİ VE SENİN SIRRIN İLAHİ SÖZLERİ Senin sırrın bu cihan’a. Sığar mı ya Resulallah. Sen olmazsan rahmet yere. Yağar mı ya Resulallah. Sâlâtullah, Selâmullâh. Aleyke ya Hâbiballâh. Şu günahkâr ümmetine. Şefaat ya Resulallah. Gelmedi ki senin eşin. Arş’tan yukarıda başın. Nur olmazsa Ay, ... Devamını Oku »

SOHBET DİRİLİŞ

SOHBET DİRİLİŞ        Diriliş Sohbet ile ülkemizin en iyi sohbet ve chat kalitesine dini sohbet ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Asil bir kanın, asil bir ülkeden olması bu ülkenin de Osmanlı olması bizleri birbirimize yakınlaştıran en güzel maneviyat iklimidir.      Diriliş Ertuğrul’un en çok izlenen diziler arasında olması, her insanımızın 7’den 70’e kadar cesur, vatansever bir kişiliğinin ... Devamını Oku »

ABDULLAH AKBULAK SENİ ANDIM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH AKBULAK SENİ ANDIM İLAHİSİ VE SENİ ANDIM İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH AKBULAK SENİ ANDIM İLAHİSİ VE SENİ ANDIM İLAHİ SÖZLERİ Seni andım bu gece. Tek başıma gizlice. Özlüyorum delice. Seni ya Resulallah. Seviyoruz gönülden. Adın düşmüyor dilden. Bizi böyle söyleten. Senin sevgin ya Nebi. Gel gel gel Sultanım. Sana hasret bu canım. Aşkından ben yanarım. Gel efendim, Sultanım. Yoktur ... Devamını Oku »

ABDULLAH AKBULAK TÖVBE ARZULARI İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH AKBULAK TÖVBE ARZULARI İLAHİSİ VE TÖVBE ARZULARI İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH AKBULAK TÖVBE ARZULARI İLAHİSİ VE TÖVBE ARZULARI İLAHİ SÖZLERİ Tövbe arzuları, külün savursun. Aşkımı bu sinem, yakıp kavursun. Madde aleminde, Sen zaten varsın. Bana da aslıma, dönmem gerekir. Geçen her bir zaman, ömürden galip. Kalan âhi ömrü, Hakk’a adadım. Gâfil geçen ömre, pişmanlık duyup. Çok ağlayıp çok az, ... Devamını Oku »