Aylık Arşiv: Kasım 2016

KUVEYTİPUR KANA YOLCULUK İLAHİSİ VE SÖZLERİ

KUVEYTİPUR KANA YOLCULUK İLAHİSİ VE KANA YOLCULUK İLAHİ SÖZLERİ   KUVEYTİPUR KANA YOLCULUK İLAHİSİ VE KANA YOLCULUK İLAHİ SÖZLERİ Sordum: Nereye? diye, Kan vermeye, dedi. Ne zaman, dedim. Şimdi, dedi. Sebep nedir, dedim. Delilik, dedi. Gitme, dedim. Gülüp, geçti. Seni deli eden nedir, dedim. Yâr, dedi. Ne istiyor, dedim. Sebât, dedi. Aklını başından alan nedir, dedim. Aşk şarabı, dedi. Kal, ... Devamını Oku »

DURSUN ALİ ERZİNCANLI BEDİR İLAHİSİ VE SÖZLERİ

DURSUN ALİ ERZİNCANLI BEDİR İLAHİSİ VE BEDİR İLAHİ SÖZLERİ   DURSUN ALİ ERZİNCANLI BEDİR İLAHİSİ VE BEDİR İLAHİ SÖZLERİ Hazırlanın uzunca bir yolculuk var şimdi. Asr-ı saadete Cezîretü’l arab-a gidiyoruz. Bismillah diyin. Bedir’e öyle girin. Gökte melekler, yerde siz. Ve bekleyin sessiz. Gelince, İyi bakın onlara; Hem kendi zamanlarının, Hem tüm zamanların en cesur yiğitleridir onlar. Gökte yıldız; yerde arslandır ... Devamını Oku »

SOHBET CHAT GİRİŞ ODALARI

SOHBET CHAT GİRİŞ ODALARI        Sohbet ve chat giriş odaları, insanların diyalog unsuruna önem vermiş, chat ve sohbet unsuruna bireysel olarak bağlı kalmış, duygu ve düşünceleri etkili bir şekilde ifade eden anlam ve anlama kabiliyetini içeren söylemsel içeriklerdir.      Sohbet ve chat giriş odaları, insanların Hz. Adem ve Hz. Havva dönemine uzanan insanların zamanla uğraşları ve yaşama ... Devamını Oku »

ABDULLAH AKBULAK HASRET GÜLLERİ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH AKBULAK HASRET GÜLLERİ İLAHİSİ VE HASRET GÜLLERİ İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH AKBULAK HASRET GÜLLERİ İLAHİSİ VE HASRET GÜLLERİ İLAHİ SÖZLERİ Hasret güllerini, serdik yollara, Seni bekliyoruz, gel buralara, Medine ensarı, bekler gibi bekliyoruz. Hüzünle, hicranla ufukları gözlüyoruz. Nurlu ellerinden, bir yudum su istiyoruz. Takat yok dizlerde, gel n’olursun özlüyoruz. Medine ensar’ı, bekler gibi bekliyoruz. Hüzünle, hicranla ufukları gözlüyoruz. Nurlu ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL GÜL AHMEDE İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL GÜL AHMEDE İLAHİSİ VE GÜL AHMEDE İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL GÜL AHMEDE İLAHİSİ VE GÜL AHMEDE İLAHİ SÖZLERİ Hasret kaldık, Muhammed’e, Hasret kaldık, can Ahmed’e, Medine’nin Sultanına, Sonsuz salat selam ola, Gül Ahmed’e, Gül Ahmed’e, Hasret kaldık, Muhammed’e, Gül Ahmed’e, Gül Ahmed’e, Sonsuz Salat, Muhammed’e. Ravzası’nda hep melekler, Kabul olur, tüm dilekler, Ümmet akın akın gider, Rasullah’a, ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL MEDİNENİN YOLLARINDA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL MEDİNENİN YOLLARINDA İLAHİSİ VE MEDİNENİN YOLLARINDA İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL MEDİNENİN YOLLARINDA İLAHİSİ VE MEDİNENİN YOLLARINDA İLAHİ SÖZLERİ Medine yoluna vardım, Can Muhammed’i aradım. Onu görmekmiş muradım, Medine’nin yollarında. Yollarında, yollarında, Güller açmış Ravzası’nda, Medine bakar, Mekke’ye, Gönül onun sevdası’nda. Bu yol Medine’ye gider, Gönülleri bir hoş eder. Ne dert kalır, ne de keder. Medine’nin yollarında. Yollarında, ... Devamını Oku »