Aylık Arşiv: Aralık 2016

ABDURRAHMAN ÖNÜL GÖNLÜMÜN SULTANI İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL GÖNLÜMÜN SULTANI İLAHİSİ VE GÖNLÜMÜN SULTANI İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL GÖNLÜMÜN SULTANI İLAHİSİ VE GÖNLÜMÜN SULTANI İLAHİ SÖZLERİ Medine’nin yollarında, Güller açar bağlarında, Ol mübarek Ravzası’nda, Yatar gönlümün sultanı. Kervan Medine’ye gider, Canlar Resul’ü seyreder, Hasreti Ravza’da biter, Geldim gönlümün sultanı. Nurlu Medine yolları, Gönüllerin sen sultanı, Bu günahkar ümmetini, Affet gönlümün sultanı. Kervan Medine’ye gider, Canlar ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL HASRETİ GÖZÜMDE TÜTER İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL HASRETİ GÖZÜMDE TÜTER İLAHİSİ VE HASRETİ GÖZÜMDE TÜTER İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL HASRETİ GÖZÜMDE TÜTER İLAHİSİ VE HASRETİ GÖZÜMDE TÜTER İLAHİ SÖZLERİ   Hasreti gözümde tüter. Muhammedim Muhammedim. Hasreti gözümde tüter. Can Ahmedim can Ahmedim. İçerimde yaram sızlar,  Dermanı yoktur, derdimin. Aşkın alev alev beni. Özlemin yaktı, sinemi. Öyle güzelsin ki Nebi. Kurbanım sana Ey Resul. Mevlâmdan’dır ... Devamını Oku »

ABDULLAH TAKDİM RABBİM SORAR BİZE İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH TAKDİM RABBİM SORAR BİZE İLAHİSİ VE RABBİM SORAR BİZE İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH TAKDİM RABBİM SORAR BİZE İLAHİSİ VE RABBİM SORAR BİZE İLAHİ SÖZLERİ Rabbim sorar ise mahşer yerinde, Ne getirdin kulum? Sen bana söyle. Amel defterin boş, kabul et böyle. Tövbem ile geldim, sana Allah’ım. Hakkıyla kulluk edemedim ben. Yarabbim canımı veremedim ben. Lâkin Habibini sevdim gönülden. Aşkın ... Devamını Oku »

ABDULLAH TAKDİM O ANDA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH TAKDİM O ANDA İLAHİSİ VE O ANDA İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH TAKDİM O ANDA İLAHİSİ VE O ANDA İLAHİ SÖZLERİ Camiden çıkıyordu. Birden şöyle doğruldu. Bir sağa bir de sola, Nazarın saçıyordu. O anda her şey durdu. Nazarın alıyordu. Bir de bana bakarken, İçimde bir şey oldu. Yanıyorum aşkınla. Yanıyorum sevdanla. Seydam benim herşeyim. Himmetsiz ne eyleyim. Namazı kıldırıyor. ... Devamını Oku »

HASAN DURSUN NALAN OLDUM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

HASAN DURSUN NALAN OLDUM İLAHİSİ VE NALAN OLDUM İLAHİ SÖZLERİ   HASAN DURSUN NALAN OLDUM İLAHİSİ VE NALAN OLDUM İLAHİ SÖZLERİ Ey Allah’ım ağlayarak, Nalan oldum aşkın ile. Kalbim sana bağlayarak, Nalan oldum aşkın ile. Hayatımı şok eyledim. Feryad figan çok eyledim. Bedenimi yok eyledim. Yalan oldum aşkın ile. Aşkınla gülmedi yüzüm. Kor gibi yanıyor özüm. Ağladım hep üzüm üzüm. ... Devamını Oku »

HASAN DURSUN ŞAHI RESUL İLAHİSİ VE SÖZLERİ

HASAN DURSUN ŞAHI RESUL İLAHİSİ VE ŞAHI RESUL İLAHİ SÖZLERİ   HASAN DURSUN ŞAHI RESUL İLAHİSİ VE ŞAHI RESUL İLAHİ SÖZLERİ Sen şah-ı Resul’sün, Canların canı, Gönlümün mihmanı, Şefaatkârı, Derdimin dermanı, Canımın canı, Hak Resul’sün , Senin, Ravzana geldim. Cümle derde derman, Ey büyük Sultan, Senin hasretindir, Gönlümde yatan, Seni Salat Selam ile anarız, Senin hasretindir, beni ağlatan. Cana canan ... Devamını Oku »