Aylık Arşiv: Ocak 2017

ÜNAL DOĞAN ÇOK SEVDİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ÜNAL DOĞAN ÇOK SEVDİM İLAHİSİ VE ÇOK SEVDİM İLAHİ SÖZLERİ   ÜNAL DOĞAN ÇOK SEVDİM İLAHİSİ VE ÇOK SEVDİM İLAHİ SÖZLERİ   Sevdim seni, çok sevdim. Hasretim, deler idi. Sanadır bu muhabbetim. Can sultan, canım kurban. Aşkın yakar, bu bedeni. Gönül sevdi, bir kez seni. Ağlamak isterim, Nebi. Can sultan, canım kurban. Sevdim seni, çok sevdim. Hasretim, deler idi. Sanadır ... Devamını Oku »

ÖMER GÜMÜŞTAŞ EY NEFİS İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ÖMER GÜMÜŞTAŞ EY NEFİS İLAHİSİ VE EY NEFİS İLAHİ SÖZLERİ   ÖMER GÜMÜŞTAŞ EY NEFİS İLAHİSİ VE EY NEFİS İLAHİ SÖZLERİ   Ey nefis! Utanmaz mısın sen Hâkk’tan? Ümmete ağlayan, Resulullah’tan. Beni heva peşinde koşturmaktan, Sonunu hazırla, gafletten uyan. Kıl namazı, oku Kur’anı dinle. Zarar verme, kul’a elle ve dille. İki melek gece gündüz seninle. Sonunu hazırla, gafletten uyan. Ey ... Devamını Oku »

GRUP BEZİRGAN RAVZA ELLERİ ŞAHA GİDEYİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

GRUP BEZİRGAN RAVZA ELLERİ ŞAHA GİDEYİM İLAHİSİ VE ŞAHA GİDEYİM İLAHİ SÖZLERİ   GRUP BEZİRGAN RAVZA ELLERİ ŞAHA GİDEYİM İLAHİSİ VE ŞAHA GİDEYİM İLAHİ SÖZLERİ Râvza ellerinde, yâr beni bekler. Açılsın yollarım şaha gideyim. Onun aşkı ile döner felekler. Açılsın yollarım şaha gideyim. Tutuşmuş yanıyor, cismi ile canım. Baksana dağıldı, dökük her yanım. Canan ellerinde bekler Sultanım. Açılsın yollarım şaha ... Devamını Oku »

ENGİN TİTİZ DERTLİ KERVAN İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ENGİN TİTİZ DERTLİ KERVAN İLAHİSİ VE DERTLİ KERVAN İLAHİ SÖZLERİ   ENGİN TİTİZ DERTLİ KERVAN İLAHİSİ VE DERTLİ KERVAN İLAHİ SÖZLERİ   Medine’dir benim sılam. Kanar durur derin yaram. Nasip olur mu ki varam. Götür beni ona kervan. Götür Rasul’üme kervan. Kervan kervan dertli dervan. Yükü hasret olan kervan. Ben de Rasul’e hasretim. Götür beni ona kervan. Götür ona kurban ... Devamını Oku »

ADEM PALA GÖNLÜM SENDEDİR ALLAH İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ADEM PALA GÖNLÜM SENDEDİR ALLAH İLAHİSİ VE GÖNLÜM SENDEDİR ALLAH İLAHİ SÖZLERİ   ADEM PALA GÖNLÜM SENDEDİR ALLAH İLAHİSİ VE GÖNLÜM SENDEDİR ALLAH İLAHİ SÖZLERİ   Masiva’yı boşadım. Gönlüm sendedir Allah. Bir aşk verdim ki yandım. Özüm sendedir Allah. Lütfeyle bu acize. Kov nefsim gelsin dize. Daimim ben bu söze. Kalbim sendedir Allah. Gönlüm sendedir Allah. Sen kuluna acıyın, Esirgeyen ... Devamını Oku »

SEDAT UÇAN GÜL EFENDİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

SEDAT UÇAN GÜL EFENDİM İLAHİSİ VE GÜL EFENDİM İLAHİ SÖZLERİ   SEDAT UÇAN GÜL EFENDİM İLAHİSİ VE GÜL EFENDİM İLAHİ SÖZLERİ Garip gönlüm, geldi dile. Yanar aşık, döner küle. Senin aşkın, gönüllerde. Özlüyoruz, gül Efendim. Can Efendim, Gül Efendim. Derde derman, ol Efendim. Her adımda, izlerin var. Canım kurban, al Efendim. Arafat’ın hali başka. Hacıların, gelir aşka. Hacerul Esved başında. ... Devamını Oku »