Aylık Arşiv: Şubat 2017

Müslüman Sohbet

Müslüman Sohbet ve Müslüman Dini Sohbete Giriş        Müslüman sohbet, müslüman dini sohbet, müslüman dini chat, müslüman islami sohbet ve islami chat odalarını gerçek Müslüman sohbet ile kaynaştıran tek sohbet ve chat sitesidir.      Müslüman sohbet ile Müslümanlığın vasıfları, en iyi Müslüman nasıl olunur?, Müslüman insan Kâmil insanlığa nasıl ermelidir? gibi soruları kendi bünyesinde etraflıca konuya hakim ... Devamını Oku »

Rahat Sohbet Chat Odaları

Rahat Sohbet ve Rahat Chat Odaları        Rahat sohbet, Rahat chat odaları sizlerin sohbetinizi doygun, keyifli ve hasret dolu sohbetinizi nitelikli ve kalite ile özdeşleştiren sohbet sitesi olmuştur.      Rahat sohbet ve rahat chat ile sizlerin daha aktif ve daha doğru bir sohbeti rahat şekilde yapmanızı sağlayan en güzel sohbet odasıdır. Rahat rahat sohbetinizin tadını çıkarıp evinizde ... Devamını Oku »

CENGİZ ÇELİKEL AZRAİLE CAN VERMEYE İLAHİSİ VE SÖZLERİ

CENGİZ ÇELİKEL AZRAİLE CAN VERMEYE İLAHİSİ VE AZRAİLE CAN VERMEYE İLAHİ SÖZLERİ   CENGİZ ÇELİKEL AZRAİLE CAN VERMEYE İLAHİSİ VE AZRAİLE CAN VERMEYE İLAHİ SÖZLERİ   Azrail geliyor bana. Şöyle baktım ki Cihan’a. Önünde günah sandığım. Nasıl uydum ben şeytana. Şeyhimden haber sorarım. Ben Muhammed’i ararım. Can Muhammed’i sorarım. Bulamazsam hep yanarım. Azrail geldi yanıma. Vurdu pençesini canıma. Şimdi gelme ... Devamını Oku »

ADEM KARACA ÇARESİ VAR MI İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ADEM KARACA ÇARESİ VAR MI İLAHİSİ VE ÇARESİ VAR MI İLAHİ SÖZLERİ   ADEM KARACA ÇARESİ VAR MI İLAHİSİ VE ÇARESİ VAR MI İLAHİ SÖZLERİ   Azrail gelip de seni bulmadan, Gözlerine kanlı yaşlar dolmadan, Tövbe et Azrail canın almadan, Söyle bu ölümün, çaresi var mı? Gel yönel Mevlâya. Dönüş Ona’dır. Azrail geliyor. Tatlı canadır. Bâki olan Allah. Ötesi fâni. ... Devamını Oku »

ADEM KARACA KABRE DOĞRU İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ADEM KARACA KABRE DOĞRU İLAHİSİ VE KABRE DOĞRU İLAHİ SÖZLERİ   ADEM KARACA KABRE DOĞRU İLAHİSİ VE KABRE DOĞRU İLAHİ SÖZLERİ Bindirdiler, tahta ata. Veda etmişsin hayata. Tabudunda yata yata. Yolculuğun kabre doğru. Kabir yılan, kabir çiyan. Gel de bu acıya dayan. Vaktin varken tövbe eyle. Tövbe eyle, Tövbe eyle. İmam kıldırır namazın. Ölüm senin alın yazın. Kimselere geçmez nazın. ... Devamını Oku »

ADEM KARACA ÖZLERİM MEKKEYİ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ADEM KARACA ÖZLERİM MEKKEYİ İLAHİSİ VE ÖZLERİM MEKKEYİ İLAHİ SÖZLERİ   ADEM KARACA ÖZLERİM MEKKEYİ İLAHİSİ VE ÖZLERİM MEKKEYİ İLAHİ SÖZLERİ   Hacılar yol almış, bir dert. Bu gönlümü hazan eder. Bende acı, bende keder. Özlerim güzel Mekke’yi. Beytullah’a bakın hele! Arafatla gelir dile. Güzel Mekke’yi görünce, Gönülde kalır mı çile? Hacılar durun, gitmeyin. Beni gönülden etmeyin. Yaralıyam incitmeyin. Özlerim ... Devamını Oku »