Aylık Arşiv: Mart 2017

BEYTULLAH KUZU EY BEYTULLAH YOLCULARI İLAHİSİ VE SÖZLERİ

BEYTULLAH KUZU EY BEYTULLAH YOLCULARI İLAHİSİ VE EY BEYTULLAH YOLCULARI İLAHİ SÖZLERİ   BEYTULLAH KUZU EY BEYTULLAH YOLCULARI İLAHİSİ VE EY BEYTULLAH YOLCULARI İLAHİ SÖZLERİ   Ey Kâbe’nin yolcuları! Aşıkım ben Beytullah’a. Sürdü can Ahmet elini. Aşıkım ben Beytullah’a. Ey Beytullah yolcuları! Alın da götürün beni. Eşiğine sürün sürün. Yüzüm gözüm ellerimi. Sürün Beytullah’a sürün. Yüzüm gözüm ellerimi. Oralara gidebilsem. ... Devamını Oku »

BEYTULLAH KUZU KÜÇÜK KIZIMA ÖĞÜT İLAHİSİ VE SÖZLERİ

BEYTULLAH KUZU KÜÇÜK KIZIMA ÖĞÜT İLAHİSİ VE KÜÇÜK KIZIMA ÖĞÜT İLAHİ SÖZLERİ   BEYTULLAH KUZU KÜÇÜK KIZIMA ÖĞÜT İLAHİSİ VE KÜÇÜK KIZIMA ÖĞÜT İLAHİ SÖZLERİ Bugün tomurcuksun, yarın bir gonca. Bir gün açılınca, bulacaksın gül. Ömür baharının, yolu boyunca. Birbirine benzer kargayla bülbül. Kendine iyi seç, bir bülbül kızım. Karga et yiyer, bülbül ise. Gül koklar kızım. Kendine iyi seç, ... Devamını Oku »

Masal Sohbet ve Sohbet Masalı Chat Odaları

Masal Sohbet ve Sohbet Masalı Chat Odaları        Sohbetin seyri, güzelliği masal sohbet ve sohbet masalı gibi oluşan sohbetlerde gizlidir. Bu nedenle insanlara huzur ve güzellik katan oluşumları barındırır.      Bir anlık gerçeklerden sıyrılıp ve kendimizi başka hayallere kaptıran, güzel ümitlerin varlığıyla insana neşe veren, canlılık katan, doludizgin ve heyecan yaşatan duyguların hevesliliği bizi bu dünyaya iten ... Devamını Oku »

Gülyüzlü Sohbet

Gülyüzlü ve Güleryüzlü Sohbet Chat Odaları        Güleryüzlü ve gülyüzlü sohbet odası, tebessüm ve iyi niyet ölçüsünde yapılan sohbet ve chat diyaloğudur.      Güleryüzlü olarak insanlara karşı sempatik olmanın yanı sıra samimilik ve içtenlik havası da oluşturmaktadır. Bu sayede cana yakın kelime deyimini andıran bir mizacın anlamını niteler. İnsan olmanın verdiği en güzel anlaşma metodlarından biri de ... Devamını Oku »

Sohbetdeyiz Sohbet Chat

Sohbetdeyiz Sohbet Chat Odaları      Sohbetdeyiz sohbet ve chat odaları canlı, hür ve sosyal arkadaşlıklar kazandırma yoluyla oluşturulmuş dini ilahiler ile kendi yolunu çizmiş bir dini sohbet odasıdır.      Sohbetdeyiz ile insanları sohbet ve birbirleri ile kaynaşmaya sebep olan o doğrultuda keyif verici eğlence amacına hizmet eden bir oluşumdur. Sohbet odaları özelliği ile kendini iyiden iyiye hissettiren, insanlara ... Devamını Oku »

Harika ve Eşsiz İlahiler

Harika ve Eşsiz Süper İlahiler        Harika ilahiler, Eşsiz ilahiler, Süper ilahiler, En çok dinlenen ilahiler, En seçkin ilahiler, Birbirinden güzel ilahiler ile karşınızda olmaya ve emektar olmaya devam etmekteyiz.      Harika ve eşsiz süper ilahiler dinisohbetim.net aracılığıyla sizlere kazandırılmış olup, birbirinden farklı ilahi sanatçıları ile en güzel ilahiler ve en çok dinlenen ilahiler olma yolunda hizmete ... Devamını Oku »