Aylık Arşiv: Nisan 2017

SEDAT UÇAN MÜMİNİZ KALU BELADAN İLAHİSİ VE SÖZLERİ

SEDAT UÇAN MÜMİNİZ KALU BELADAN İLAHİSİ VE MÜMİNİZ KALU BELADAN İLAHİ SÖZLERİ   SEDAT UÇAN MÜMİNİZ KALU BELADAN İLAHİSİ VE MÜMİNİZ KALU BELADAN İLAHİ SÖZLERİ   Engelleri aşacağız. Hâkk’a doğru koşacağız. Nefs ile yarışacağız. Müminiz kalu beladan. Allah Allah diyeceğiz. Nefsimizi yeneceğiz. Allah Allah diyenleri, Aşk ile çok seveceğiz. Allah’ın aşkıyla dolduk. Resulüne ümmet olduk. Canlara cananı bulduk. Müminiz kalu ... Devamını Oku »

SEDAT UÇAN DERDİMİN DERMANI İLAHİSİ VE SÖZLERİ

SEDAT UÇAN DERDİMİN DERMANI İLAHİSİ VE DERDİMİN DERMANI İLAHİ SÖZLERİ   SEDAT UÇAN DERDİMİN DERMANI İLAHİSİ VE DERDİMİN DERMANI İLAHİ SÖZLERİ   Alemlere rahmet, Muhammed tenin, Cebrail taradı, zülfünü senin. Kapında ağlayan, ümmetim benim. Derdimin dermanı, sensin Muhammed. Muhammed, nurunu görmesem olmaz. Efsafın, yazdırırsam defterler almaz. Ümmetlik, ümmetlikten yüksek şeref olmaz. Derdimin dermanı, sensin ya Muhammed. Hâkikat nurunu, seyretsem senin. ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL ÖTME BÜLBÜLÜM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL ÖTME BÜLBÜLÜM İLAHİSİ VE ÖTME BÜLBÜLÜM İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL ÖTME BÜLBÜLÜM İLAHİSİ VE ÖTME BÜLBÜLÜM İLAHİ SÖZLERİ   Sen bu sabah yine erken uyandın. Bunca acılara nasıl dayandın? Sen de benim gibi güle mi yandın? N’olur dertli dertli ötme bülbülüm. Belli ki sılayı özler durursun. Ağlayıp ağlayıp gözden olursun. Ne birazcık sussa ne de uyursun. Ne ... Devamını Oku »

Temiz Sohbet Odaları

Temiz Sohbet Temiz Chat Odaları        Temiz sohbet odaları, temiz ve iyi niyetli arkadaşlar ile yapılan sohbetleri temsil eder. Özverili, kırıcı olmayan, titizlikle insanlara davranan ve yapıcı bir arkadaşlığı oluşturan sağduyu esasına dayanan sohbetlerdir.      Temiz sohbet ve temiz chat odaları, insanların saflığına ve temiz kalmalarına yönelik oluşmuş saygı ve sevgi esasına dayanan sohbetlerden yola çıkan bir ... Devamını Oku »

Dul Sohbet ve Dul Chat Odaları

Dul Sohbet ve Dul Chat Odaları        Dul sohbet chat odaları ile anı yaşama ve insanlarla zaman geçirmenin en ihtişamlı ve pozitif ayrıcalıklı sohbet odası ile berabersiniz.      Dul sohbet ve dul chat odaları arkadaşlık ve doğru bir sohbetin güzel insanları ile kaynaşmaya aracı bir sitenin özlü insanlarını barındırır. Dini sohbet aracılığına en iyi vakıf yapmış, insanları ... Devamını Oku »

CELALEDDİN ADA ŞEHİTLER ÖLMEZ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

CELALEDDİN ADA ŞEHİTLER ÖLMEZ İLAHİSİ VE ŞEHİTLER ÖLMEZ İLAHİ SÖZLERİ   CELALEDDİN ADA ŞEHİTLER ÖLMEZ İLAHİSİ VE ŞEHİTLER ÖLMEZ İLAHİ SÖZLERİ   Öyle bir makam ki kolay edilmez. Hikmet-i büyüktür, sual edilmez. İbret-i âlem’dir, kokmaz çürümez. Şehitler ölmez gardaş, şehitler ölmez sırdaş, şehitler ölmez. Yumruklar sıkılmış, çatılmış kaşlar. Hâkk’a kenetlenmiş, kartal bakışlar. Bedenler üstüne, yığılsa taşlar. Şehitler ölmez gardaş, şehitler ... Devamını Oku »