Aylık Arşiv: Haziran 2017

ABDURRAHMAN ÖNÜL BAŞIM DÖNÜYOR İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL BAŞIM DÖNÜYOR İLAHİSİ VE BAŞIM DÖNÜYOR İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL BAŞIM DÖNÜYOR İLAHİSİ VE BAŞIM DÖNÜYOR İLAHİ SÖZLERİ   Günahım çoktur. Takatım yoktur. Gelmesin doktor. Başım dönüyor. Derman ver derman. Ey yüce Râhman. Halim çok yaman. Başım dönüyor. Başım dönüyor. Senin aşkından. Başım dönüyor. Yüce Şanından. Başım dönüyor. Senin Şanından. Derman ver derman. Ey yüce Râhman. Halim ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL SEN (MUHAMMEDİM BENİM SEN HİÇ ÖLMEDİN) İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL SEN (MUHAMMEDİM BENİM SEN HİÇ ÖLMEDİN) İLAHİSİ VE SEN İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL SEN (MUHAMMEDİM BENİM SEN HİÇ ÖLMEDİN) İLAHİSİ VE SEN İLAHİ SÖZLERİ   Nice bin yıllık yola varan Sen’sin. Bu kâinat’a Sen doğan güneşsin. İnsanlığa gelen büyük öndersin. Muhammed’im benim Peygamberimsin. Münkirlere karşı boyun eğmedin. Zalimlerin zulmüne Sen karşı geldin. Seni sevenleri yoldaş eyledin. Muhammed’im ... Devamını Oku »

ÜMİT DURSUN RESULE HASRET İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ÜMİT DURSUN RESULE HASRET İLAHİSİ VE RESULE HASRET İLAHİ SÖZLERİ   ÜMİT DURSUN RESULE HASRET İLAHİSİ VE RESULE HASRET İLAHİ SÖZLERİ   Yüreğim doludur, gözüm yaşlıdır. Bedenim kirlidir, kalbim paslıdır. Bu divane gönlüm, bugün yaslıdır. Bu yaralı gönül, Resul’e hasret. İstedim gideyim ben Medine’ye. Kavuşmak varken bu hasret niye? Ağladım sızladım vurdum sineye. Bu yaralı gönül, Resul’e hasret. Bir sevda ... Devamını Oku »

ÜMİT DURSUN BENİM MEDİNEM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ÜMİT DURSUN BENİM MEDİNEM İLAHİSİ VE BENİM MEDİNEM İLAHİ SÖZLERİ   ÜMİT DURSUN BENİM MEDİNEM İLAHİSİ VE BENİM MEDİNEM İLAHİ SÖZLERİ   Gittim Medine’yi seyran eyledim. O yüce Mevlâdan onu diledim. Ben bu hasret ile yanıp dinledim. Bu gece Medine benimdir, benim. Medine benimdir, Ravza benimdir. Alev alev yanan benim tenimdir. Dokunmayın yaram hayli derindir. Bu gece Medine benimdir, benim. ... Devamını Oku »

DİNİ SOHBETİN FAZİLETİ

DİNİ SOHBETİN FAZİLETİ          Dini sohbet ve dini sohbetin fazileti, müslüman insanların bir araya gelip toplumsal kaynaşmanın olduğu, ehemmiyet derecesinin üstün özellikte olduğu sohbet anlayışını kapsamaktadır.      Dini sohbet ve dini sohbet yapabilmenin amacı ve fazileti Allah katında misliyle karşılık bulan, sevap hazinesinin kalplere neşriyatını iman ve Kur’an neticesinde bulan cemaatin özdeyişi ve birlikteliğin samimi duyarlılığı ... Devamını Oku »

MEHMET KARAKUŞ NE ÇİLELER GÖRDÜM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

MEHMET KARAKUŞ NE ÇİLELER GÖRDÜM İLAHİSİ VE NE ÇİLELER GÖRDÜM İLAHİ SÖZLERİ   MEHMET KARAKUŞ NE ÇİLELER GÖRDÜM İLAHİSİ VE NE ÇİLELER GÖRDÜM İLAHİ SÖZLERİ   Ne çileler gördüm. Ne dertler çektim. Düzenim bozuldu. Zulümden bıktım. Tam ümit kesmişken, Karşıma çıktın. Çölde suyu bulan, Mecnuna döndüm. Hayatım değişti, seni bulunca. Dertlerim son buldu, seni görünce. Sonra Dua için, elini alınca. ... Devamını Oku »