Aylık Arşiv: Temmuz 2017

ABDULLAH TAKDİM GİDEBİLSEM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH TAKDİM GİDEBİLSEM İLAHİSİ VE GİDEBİLSEM İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH TAKDİM GİDEBİLSEM İLAHİSİ VE GİDEBİLSEM İLAHİ SÖZLERİ   Kâbe nasip olsa bana. Dönsem Hâkk’ı ana ana. Zemzem içsem kana kana. Nasıl özledim bir bilsen? Bir bilsen, ah bir bilsen! Gidebilsem gidebilsem. Nur Mekke’ye gidebilsem. Haceru-l Esvede varıp, Elim yüzüm sürebilsem. Gidebilsem gidebilsem. Medine’ye gidebilsem. Nur Muhammed Mustafa’ya. Derdimi arz edebilsem. ... Devamını Oku »

ABDULLAH TAKDİM DÖN MEVLAYA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH TAKDİM DÖN MEVLAYA İLAHİSİ VE DÖN MEVLAYA İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH TAKDİM DÖN MEVLAYA İLAHİSİ VE DÖN MEVLAYA İLAHİ SÖZLERİ   Mevlâ’ya döne insan. Düşün şöyle bak bir an!. Nasıl var oldu Cihân? Mevlâ’ya dön Mevlâ’ya. Gelsin de akla Allah. Bunda değil mi Sâla? Bulunsun ruha ferah. Mevlâ’ya dön Mevlâ’ya. Mevlâ’ya Mevlâ’ya. Dön Mevlâ’ya. Kapılma Masiva’ya. Gel kardeş, dön ... Devamını Oku »

ABDULLAH TAKDİM FİRAR EDİYORUM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH TAKDİM FİRAR EDİYORUM İLAHİSİ VE FİRAR EDİYORUM İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH TAKDİM FİRAR EDİYORUM İLAHİSİ VE FİRAR EDİYORUM İLAHİ SÖZLERİ   Her can canan diye, bir özlem içinde. Tüm dertli yürekler, dermanın peşinde. Benimse yüreğim, senin hasretinde. Gönlümün cananı, Ey Nebi İ Zişân. Firar ediyorum, nefsimin elinde. Sana geliyorum, Ya Resulâllah. Firar ediyorum, nefsimin elinde. Sana geliyorum, Ya Habibâllah. ... Devamını Oku »

ABDULLAH AKBULAK AYRILIK DEĞİL Mİ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH AKBULAK AYRILIK DEĞİL Mİ İLAHİSİ VE AYRILIK DEĞİL Mİ İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH AKBULAK AYRILIK DEĞİL Mİ İLAHİSİ VE AYRILIK DEĞİL Mİ İLAHİ SÖZLERİ   Bu dünya kimseye kalmaz. Sonu ayrılık değil mi? Muhabbette doyum olmaz. Sonu ayrılık değil mi? Bu fâni dünya’ya gelip, Hayır, şer kısmetin alıp, Birkaç gün misafir kalıp, Sonu ayrılık değil mi? Şol Süleyman’da ki ... Devamını Oku »

ABDULLAH AKBULAK MUHAMMED DİYE İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH AKBULAK MUHAMMED DİYE İLAHİSİ VE MUHAMMED DİYE İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH AKBULAK MUHAMMED DİYE İLAHİSİ VE MUHAMMED DİYE İLAHİ SÖZLERİ   Ben de gözyaşı var, alemde neşe. Yüreğim çırpınır, düştüm ateşe. Yüceliğin sığmaz, hayale düşe. Biçareyim medet, Ya Rasulâllah. Bu gönlüm ağlıyor, bu kalbim yanıyor. Bu gönlüm ağlıyor, Muhammed diye. Muhammed diye, Muhammed diye. Bu gönlüm ağlıyor, Muhammed diye. ... Devamını Oku »

ABDULLAH AKBULAK BENDE GİDEYİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDULLAH AKBULAK BENDE GİDEYİM İLAHİSİ VE BENDE GİDEYİM İLAHİ SÖZLERİ   ABDULLAH AKBULAK BENDE GİDEYİM İLAHİSİ VE BENDE GİDEYİM İLAHİ SÖZLERİ   Yine yolcular Mekke’ye. O güzel şirin ülkeye. Ne bir masal, ne hikaye. Bende gideyim Mekke’ye. Orda Kâbe dile gelir. Lebbeyk sesleri yükselir. Oralar ne çok sevilir. Bende gideyim Mekke’ye. Nebi’lerin diyârı’dır. Aşk, muhabbet pınarıdır. Gönlümün ah-u zâr’ıdır. Bende ... Devamını Oku »