Aylık Arşiv: Ocak 2018

ABDURRAHMAN ÖNÜL HATUN BACIM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL HATUN BACIM İLAHİSİ VE HATUN BACIM İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL HATUN BACIM İLAHİSİ VE HATUN BACIM İLAHİ SÖZLERİ   Müminesin, benim bacım. Açma n’olur, merhem saçın. Geçecektir, dünya acın. Tesettürlü hatun bacım.   Bürün gel sen, tesettüre. Buna yana, ilmi Süre. Ölenleri, gözler göre. Tesettürlü hatun bacım.   İffetin nurlu duruyor. Göklerden övgü yağıyor. Eşarbın nurlu bakıyor. ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL MEVLANA GİBİ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL MEVLANA GİBİ İLAHİSİ VE MEVLANA GİBİ İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL MEVLANA GİBİ İLAHİSİ VE MEVLANA GİBİ İLAHİ SÖZLERİ   Mesnevi’den ders aldım. Oldum Mevlâna gibi. Uçsuz ummana daldım. Yüzdüm Mevlâna gibi.   Sağ elimi kaldırdım. Sol elimi daldırdım. Dilim kalbe indirdim. Döndüm Mevlâna gibi.   Yüceldim döne döne. Umudum hep o güne. Giderken o düğüne. Gülsem Mevlâna ... Devamını Oku »

SOHBET.COM

SOHBET.COM CHAT.COM        Sohbet.com ve Chat.com sohbet sitesi ile islami chat sitesine girebilir, sohbet ve arkadaşlık ilişkilerine bu yolla başvurabilirsiniz. Sohbetinizin huzurlu ve esenlik içerisinde geçmesi insanlarla güzel iletişim kurabilmenize bağlıdır.   Sohbet.com , chat.com, sohbet.net , chat.net sitelerinin başlıca özelliği insanları Türkiye ve yurtdışından çeşitli insanlar aracılığı ile birleştirmek onları kaynaştırma özelliği güdümündedir. Bu sayede oluşacak yeni ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL LÂ İLAHE İLLALLAH İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL LÂ İLAHE İLLALLAH İLAHİSİ VE LÂ İLAHE İLLALLAH İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL LÂ İLAHE İLLALLAH İLAHİSİ VE LÂ İLAHE İLLALLAH İLAHİ SÖZLERİ   Aldığım her nefesimde Allah Allah, Sen varsın, Sen varsın İlahi. Hem gecemde, gündüzümde Allah Allah, Sen varsın, Sen varsın İlahi.   Lâ İlahe İllallah. Muhammed Resulullah. Âleyhi Salâtullah. Lâ İlahe İllallah.   Yerdeki karıncalarda ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ OSMAN İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ OSMAN İLAHİSİ VE HZ OSMAN İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ OSMAN İLAHİSİ VE HZ OSMAN İLAHİ SÖZLERİ   Yıllarını Allah yoluna verdi. Semâ’da melekler hâya ederdi. Mevlâ ona cennet makamı verdi. Hz. Osman’ı şehit ettiler.   Melekler O’ndan hâya ederdi. Dilinden Kur’ân hiç düşmez idi. Ömrünü İslam’ın yoluna verdi. Hz. Osman’ı şehit ettiler.   Mushafın başında ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ ÖMER İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ ÖMER İLAHİSİ VE HZ ÖMER İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ ÖMER İLAHİSİ VE HZ ÖMER İLAHİ SÖZLERİ   Hele bakın, hele bakın, hele Ömer’e! Düşmana korku salan Ömer’e bakın.   Elinde kılıç çıkmış meydana. Hele bakın, hele bakın, hele Ömer’e! Adalet onda, Sadakat onda. Hele bakın, hele bakın, hele Ömer’e! Düşmana korku salan Ömer’e bakın.   ... Devamını Oku »