Aylık Arşiv: Ocak 2018

ABDURRAHMAN ÖNÜL MEDİNE GÜLÜ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL MEDİNE GÜLÜ İLAHİSİ VE MEDİNE GÜLÜ İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL MEDİNE GÜLÜ İLAHİSİ VE MEDİNE GÜLÜ İLAHİ SÖZLERİ   Ne kadar da çok sevmişiz seni. Medine gülü, Muhammed Nebî. Sen bu ümmetin, solmayan gülü. Medine gülü, Muhammed Nebî.   Medine gülü, Medine gülü. Ümmetin, solmayan gülü. Salât Selâm olsun sana. Ey Peygamber, Ey yüce Resul.   Yusuf ... Devamını Oku »

PEYGAMBER SEVDALILARI EY ÜSTAD İLAHİSİ VE SÖZLERİ

PEYGAMBER SEVDALILARI EY ÜSTAD İLAHİSİ VE ÜSTAD BEDİÜZZAMAN SÖZLERİ   PEYGAMBER SEVDALILARI EY ÜSTAD İLAHİSİ VE ÜSTAD BEDİÜZZAMAN SÖZLERİ   Kalbinde dolu iman. Elinde vardı Kur’an. Derdin İslamdı her an. Üstad Bediüzzaman.   Kur’anın hizmetkârı. Alimlerin serdarı. Sende asrın nurları. Üstad Bediüzzaman.   Sevgin hep kalbimizde. Ümmetin yüreğinde. Nurlu yolun izinde. Yürüyoruz Ey Üstad.   Korkmadan, yıkılmadan. Solmadan, hiç bıkmadan. ... Devamını Oku »

MURAT YAMAN GÜLÜMSER YÜZÜM İLAHİSİ

MURAT YAMAN GÜLÜMSER YÜZÜM İLAHİSİ VE GÜLÜMSER YÜZÜM İLAHİ SÖZLERİ   MURAT YAMAN GÜLÜMSER YÜZÜM İLAHİSİ VE GÜLÜMSER YÜZÜM İLAHİ SÖZLERİ   Hasret çil çil olur, belim bükülür. Dilimden günahkâr sözler dökülür. Ciğerimden kanlı âhlar sökülür. Acılar kalbimde gülümser yüzüm.   Kıyamet rüzgarı eser, her sözde. Hayır yok, umut yok çözülen dizde. Zamanlar devrilir, fer kalmaz gözde. Mektuplar cevapsız gülümser ... Devamını Oku »