Aylık Arşiv: Şubat 2018

PEÇELİ BÜLBÜL HAVAR HİMMET SEYDA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

PEÇELİ BÜLBÜL HAVAR HİMMET SEYDA İLAHİSİ VE HAVAR HİMMET SEYDA İLAHİ SÖZLERİ   PEÇELİ BÜLBÜL HAVAR HİMMET SEYDA İLAHİSİ VE HAVAR HİMMET SEYDA İLAHİ SÖZLERİ   Doğru yolu arıyordum. Düştüm yollara, çöllere. Şükürler olsun Rabbime. Nurlar yağar üstümüze.   Havar havar Himmet Seyda. Sen dertlerin dermanısın. Havar havar Himmet Seyda. Sen gönüller Sultanısın.   Râbıtaya girdim akşam. Nurun gözümden gitmedi. ... Devamını Oku »

PEÇELİ BÜLBÜL KALBİM SENİ UNUTUR MU İLAHİSİ VE SÖZLERİ

PEÇELİ BÜLBÜL KALBİM SENİ UNUTUR MU İLAHİSİ VE KALBİM SENİ UNUTUR MU İLAHİ SÖZLERİ   PEÇELİ BÜLBÜL KALBİM SENİ UNUTUR MU İLAHİSİ VE KALBİM SENİ UNUTUR MU İLAHİ SÖZLERİ Ben sana aşığım, candan seviyorum gülüm seni. Hasretin yakar içimi, kalbim seni unutur mu? Unutur mu unutur mu, kalbim seni unutur mu? Adını kalbime yazdım, kalbim seni unutur mu?   Seni ... Devamını Oku »

PEÇELİ BÜLBÜL BEN SENİ BİR BAŞKA SEVDİM EFENDİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

PEÇELİ BÜLBÜL BEN SENİ BİR BAŞKA SEVDİM EFENDİM İLAHİSİ VE BEN SENİ BİR BAŞKA SEVDİM EFENDİM İLAHİ SÖZLERİ     PEÇELİ BÜLBÜL BEN SENİ BİR BAŞKA SEVDİM EFENDİM İLAHİSİ VE BEN SENİ BİR BAŞKA SEVDİM EFENDİM İLAHİ SÖZLERİ   Bülbül oldum, gül dalında ötüştüm. Ben seni bir başka sevdim Efendim. Uveys gibi aşkın için tutuştum. Ben seni bir başka sevdim ... Devamını Oku »

PEÇELİ BÜLBÜL GÜLÜM SENİ UNUTMADIM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

PEÇELİ BÜLBÜL GÜLÜM SENİ UNUTMADIM İLAHİSİ VE GÜLÜM SENİ UNUTMADIM İLAHİ SÖZLERİ   PEÇELİ BÜLBÜL GÜLÜM SENİ UNUTMADIM İLAHİSİ VE GÜLÜM SENİ UNUTMADIM İLAHİ SÖZLERİ   Herkesin bir sevdiği var. Benim ki de gönlümdedir. Gece gündüz hayalimde. Kimse bilmez içimdedir. Benim gülüm kalbimdedir.   Unutmadım, unutmadım. Gülüm seni unutmadım. Aldığım her nefestesin. Gülüm seni unutmadım.   Hiç gitmiyor hayalimden. Bir ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL TEVHİD TABİBİ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL TEVHİD TABİBİ İLAHİSİ VE TEVHİD TABİBİ İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL TEVHİD TABİBİ İLAHİSİ VE TEVHİD TABİBİ İLAHİ SÖZLERİ   Düşmüşüz dermansız derde. Yalan, hile nefsim sende. Nasıl bakacağım bende? Can Ahmed’in nur yüzüne. Nasıl bakacağım bende? Can Ahmed’in gül yüzüne.   Hastayım Tevhid Tabibi. İns-û Cin’in tek sahibi. Ahmed-i Muhtar Hâbib-i. Nasıl bakarım yüzüne?   Aşkıyla doğan ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL NEREYE BU GİDİŞ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL NEREYE BU GİDİŞ İLAHİSİ VE NEREYE BU GİDİŞ İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL NEREYE BU GİDİŞ İLAHİSİ VE NEREYE BU GİDİŞ İLAHİ SÖZLERİ   İnsanlar şaşırmış, dört bir yanda. Ne mutluluk kalmış ne de huzur. Dalmışlar bitmeyen bir uykuya. Nereye bu gidiş, nereye böyle?   İnsanları nefret, kin bürümüş. Dostluklar bitmiş, sevgi tükenmiş. Adalet yerini zulüm almış. Nereye ... Devamını Oku »