Aylık Arşiv: Mart 2018

ABDURRAHMAN ÖNÜL ÇAĞIR GELEYİM İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL ÇAĞIR GELEYİM İLAHİSİ VE ÇAĞIR GELEYİM İLAHİ SÖZLERİ     ABDURRAHMAN ÖNÜL ÇAĞIR GELEYİM İLAHİSİ VE ÇAĞIR GELEYİM İLAHİ SÖZLERİ   Ben bugün Resul’ü andım. Biçare misali yandım. Hasretine zor dayandım. Çağır geleyim Medine’m.   Medine’m canım Medine’m. Aç yolların sana gelem. Seni özleyip dururum. Bende acı, bende elem.   Uhud dağını göreyim. Hamza’ya geldim, diyeyim. Râvza’ya yüzüm ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL KABEDE BÜTÜN HACILAR İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL KABEDE BÜTÜN HACILAR İLAHİSİ VE KABEDE BÜTÜN HACILAR İLAHİ SÖZLERİ     ABDURRAHMAN ÖNÜL KABEDE BÜTÜN HACILAR İLAHİSİ VE KABEDE BÜTÜN HACILAR İLAHİ SÖZLERİ   Kâbe’de bütün hacılar, Döner, pervane pervane. Hem analar hem bacılar, Döner, pervane pervane.   Yüz binlerce insan döner. Hepsi aynı yöne gider. Cennette Cemâl’in ister. Döner, pervane pervane.   İbrahim çağırdı bizi. Kâbe’de ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL CAN MEDİNE İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL CAN MEDİNE İLAHİSİ VE CAN MEDİNE İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL CAN MEDİNE İLAHİSİ VE CAN MEDİNE İLAHİ SÖZLERİ   Ben sana susadım sana. İçsem seni kana kana. Gireydim senin Dünyana. Ah Medine, can Medine.   Özledim, Seni özledim. Mevlâ’dan Seni diledim. Can Ahmed’in hasretini, Ben bu gönlüme gizledim.   Özledim, Seni özledim. Mevlâ’dan Seni diledim. Can Ahmed’in ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL NAKŞİLERİN NURU İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL NAKŞİLERİN NURU İLAHİSİ VE NAKŞİLERİN NURU İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL NAKŞİLERİN NURU İLAHİSİ VE NAKŞİLERİN NURU İLAHİ SÖZLERİ   Medine’den Buhara’dan, Semerkand’i Bağdat’lardan. Altın zincir sadatlardan, uzar kolu Nakşilerin. Zikir saçan güneşlerden, ciğerlerde ateşlerden. Hâkk’a aşık gönüllerden, yürür yolu Nakşilerin.   Âyet, Kelâm, Hâdis’lerden, Hâkk’ın dostu ümmetlerden. Resul soyu Seyyidlerden, gelir nuru Nakşilerin. Zikir saçan güneşlerden, ciğerlerde ... Devamını Oku »

ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ FATIMA İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ FATIMA İLAHİSİ VE HZ FATIMA İLAHİ SÖZLERİ   ABDURRAHMAN ÖNÜL HZ FATIMA İLAHİSİ VE HZ FATIMA İLAHİ SÖZLERİ   Annemiz annemiz can Fatıma. Annemiz annemiz gül Fatıma. Peygamberin kızı asil Fatıma. Hanımlar sultanı sen Fatıma.   Sen hanımların sultanıydın. Sen Rasulullah’ın göz bebeği. Sen Hasan, Hüseyin’in can annesi. Peygamberin kızı asil Fatıma.   Annemiz annemiz can Fatıma. ... Devamını Oku »

ANKA İLAHİ GRUBU AFRİN TÜRKÜSÜ İLAHİSİ VE SÖZLERİ

ANKA İLAHİ GRUBU AFRİN TÜRKÜSÜ İLAHİSİ VE AFRİN TÜRKÜSÜ İLAHİ SÖZLERİ   ANKA İLAHİ GRUBU AFRİN TÜRKÜSÜ İLAHİSİ VE AFRİN TÜRKÜSÜ İLAHİ SÖZLERİ   Her yanı ihanet, her yanı pusu. Gel gör ki Kâfir’in kaçtı uykusu. Bu gelen Muhammed’im (S.a.v) ordusu. Zalimi erkenden kırdır, Yâ Râbbi.   Vatandır, namustur verilmez ele. Ali gibi zırhın kuşandı, bele. Bu Cennet Vatan’ı sahipsiz ... Devamını Oku »