EN ÇOK DİNLENEN İLAHİLER

EN ÇOK DİNLENEN İLAHİLER

     2016-2017 en güncel ilahiler ile ilahi sözlerinin iç içe çağrışımlarla insanlara huzur dolu anlar yaşatan, en çok dinlenilen ilahileri eklemiş bulunmaktayız. En çok dinlenilen ilahiler ile 2017 yılına damga vuracak olan Anka İlahi Grubu, Abdurrahman Önül, Celaleddin Ada, Sami Yusuf, Sedat Uçan gibi ilahiciler ile dinlenme rekoruna sohbet sitemizin sayfasından ulaşabilirsiniz. En seçkin, en güzide, en çok dinlenilen ilahiler, Ramazanda en çok dinlenilen ezgiler, Ramazanda en çok dinlenilen ilahiler, ilahi türleri, ilahi ezgileri, ilahi sözleri, en müthiş ilahiler, en gözde ilahiler, en duygusal ilahiler, en anlamlı ilahiler, en çok oy alan ilahiler, en sevilen ilahiler, en çok ağlatan ilahiler, en hareketli ilahiler, müziksiz ilahiler gibi özellikleri barındıran 2016-2017 en güncel ve en çok dinlenen ilahiler olma özelliği taşımaktadır.

     Dinisohbetim; Radyo anlayışı ile sizlere en seçkin ilahileri yüklemiş olup, dinleme ve sohbet edebilme zevkini de yaşatmaktadır. Bu sayede en çok dinlenilen ilahilere ulaşabilir, yoğun duygusal anlar ve huzur bulucu bir rahatlık dilimi içerisinde kendinizi hissedebilirsiniz. En çok beğenilen ilahiler ve en yeni çıkan ilahiler olmak üzere en yenisi sizlerin hizmetine sunulmuştur. Dinisohbetim İlahilerin başlıca özelliklerini şöyle sıralamak mümkündür.

  1. En yeni ilahilere ulaşmak mümkündür. Bu sayede sizlere her yıl en yeni ilahileri, son çıkan ilahi hizmeti vermektedir.
  2. En seçkin ilahiler sizleri bekliyor. En seçkin ve en çok dinlenen ilahi olma özelliğine sahiptir.
  3. En fazla popüler nitelikte olan ilahi sanatçıları ile sizlere hizmet edip, en güzel ilahilerini sizlere sunmaktadır.
  4. En anlamlı ve en duygusal ilahiler sizleri beklemekte. En anlamlı ve 2016-2017 nin en anlamlı ilahi sözleri sizleri beklemektedir. Bu sayede ilahilerin huzurlu dünyasının akışına girecek ve Hz. Muhammed ile ashabının ne denli çilelere maruz kaldığını anlayacaksınız.
  5. İlahiler ile sıradanlığa bir el koyup, daha çok insanların düşünce ve kültür yapısına önem veren, teşkil oluşturan ilahiler ile kalbin odak hali etrafında gezinecektir.
  6. İlahiler ile insanlar kendini Peygamber sevdalılığına hükmedecek, Allah c.c inancını pekiştirme ve kötü işlerden alıkoyma eğilimine gidecektir.
  7. En son çıkan ilahiler ile yepyeni ilahiler dinleyecek, kendinizi içerisinde yaşamış hissedeceksiniz. Tüm cümleler beyin etrafında pervane şeklini alacaktır.
  8. Görkem dolu bir inzivaya çekilme zamanını size bahşedip, ilahiler ile bu duygu dolu ana şahitlik edeceksiniz.

En çok dinlenen ve en çok aranan ilahiler, En çok aranan ilahi ezgileri olarak sohbete giriş butonuna tıklayarak oradan erişime rahatlıkla bağlanacaksınız. İster sohbet eder, isterse yalnızca ilahi dinleyebilirsiniz. Bunun yanında, dilerseniz mevcut oyun kanallarından istediğiniz oyun türü kanalına girip, oyununuzu oynayabilir, bu sayede de güzel ilahilere erişiminizi sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*