HAYATIMIZ SOHBET

HAYATIMIZ SOHBET

HAYATIMIZ SOHBET

 

     Hayatımızın her bir alanını sohbetle süsleyen yeni dünyada; eylemlerimiz, günlük yaşamın akışı içinde zaman geçirebilme olanağı hayatımız sohbet ilkesini oluşturmuştur. Hayatımız sohbet olan bir dünya çağına paralel olarak, gelişen sosyal medya, insanların uğraş bulamayıp biraz sohbet ederek vakit geçirme düşüncesi insanları sosyal medyaya itmiştir.

     Hayatımız sohbet diye tabir edilmek istenirse duygu ve düşüncelerin süregelen bir iletişim ve sosyal medyaya ihtiyaç duyması, günlük konuşma ve söylemlerle zaman doldurma hissi, ev hanımlarının ve ev kızlarının zaman geçirecek sadece tv, kitap, broşür gibi isteklerinin yanı sıra sohbet etmek istemeye de ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı oluşturacak eylem ise şüphesiz hayatımız sohbet ilkesinin duygu düşüncesidir. Kalpten kalbe bir sevgi ılımanının, sıcak hissiyatın varlığını oluşturacak insan faktörü şüphesiz karşılıklı anlaşma ve anlama idrakından doğan bir anlatma hevesliliğidir. Bu anlatım kendini sohbet etmekte bulmuş, konuşarak zaman geçirme hissiyatını da gündeme getirmiştir. Bu sayede sohbet ederek hayatın günlük yaşamının sıkıntılarından uzaklaşıp, güzel ve sağlıklı sohbet ederek de Türkçenizi geliştirme imkanı sunabilir. Bu imkanı sizlere sohbet edebilmenin yanı sıra oyun ve eğlence kanalları ile İslam radyosunu dinleyerek güzel ilahiler yordamıyla zaman geçirebilme amacını sizlerin hizmetine sunmuş bulunduk. Aynı zamanda almanca oyun ile de almanca dilinizi öğrenip pekiştirebilirsiniz, bilmeyenler için ise kelime kurarak bir kazanım haline getirmeye özen gösterdik. Hayatımız sohbet, varlığıyla bu duyguyu sitemize girdikten sonra kavrayıp sizleri güzel bir sohbet sitesine adamakla zaman geçirme fırsatı tanınmış olacaktır. Bu sohbet ile kendi dünyanızı daha iyi bir hale getirip, hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğu gerçeğini de diğer arkadaşlarla konuşarak anlayacaksınız. Nitekim sevgiye açılan yelpaze olabilmekte yatmaktadır hayatımızın sohbet akıbeti. Bu akıbete esir düşmemek ise akıl, ilim ve fen doğrultusundaki bilgi gerçekliği ile yadsınamaz bir tutarlılığın adresi haline gelecektir hayatımız sohbet.

     Hayatımızın her an dolu ve güzel sohbetleri beraberinde getirecek saygı ve sevgi oluşumunu sizlere hatırlatarak, hayatımız sohbet, sohbet dünyası sizlere keyifli ve hayırlı sohbet edebilmeyi niyaz eder.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*