İlahi Sözleri

En Güncel İlahiler ve İlahi Sözleri

En Güncel İlahiler ve İlahi Sözleri www.dinisohbetim.net

 

     En güncel ilahi sözleri, en güncel ilahiler, ilahi sözleri ve ilahiler ile sizlerle birlikteyiz. En son çıkan ilahiler ve ilahi sözleri ile sizlerin hizmetine sunum olarak ortaya koymaktayız.

     İlahi sözleri, ender ve özel ilahi sanatçılarının kaleme aldığı, Râb ile Peygamber efendimizi en iyi şekilde anlatan özgün içerik ve temasıyla insanlara yön veren, onları tehlikelere karşı uyaran, imalı ve öğüt verici anlatımlarla insanlara hidayet yolunu gösteren, duygu ve anlam dolu cümlelerdir. En güncel sanatçılar ve En güzel ilahiler ile sizlere kalite ve doğru anlatımlarla ilahi sözleri karşınızda olmaya devam edecektir. Allah sevgisi, Peygamberin yaşadığı sıkıntılar ve İman ile günümüzün şartlarının insanlara şevk ve heves hülyasına kaptırımı, şeytanın bu ahlak yapısını doğru şekilde insanlara göstermesi, ister istemez ilahi sözlerine de yansımış ve naat şeklinde insanlara öğüt verici özellikle karşımıza çıkmıştır. Bu da ister istemez insanların hoşuna gitmiş ve yazı olarak da ilahi sözleri ile karşımıza çıkmış bulunmaktadır. Bizlere düşen görev ise bu özlü sözleri daha iyi ve daha doğru bir biçimde sizlerin hizmetine sunabilmektir. İlahiler duygu dünyamıza açılan aynı zamanda bir kapı görevindedir. Bunu yazı olarak da kalben de seslendirmek insanları daha da mutlu etmenin belli başlı esasları arasında gelmektedir. Elbette ki mutlu etmez mi! Sonuçta Allah kelamının insanlara en iyi şekilde sunumu. Yazı olarak aktarımı. Bu da ilahi severleri daha çok memnun edecek ve sitemizin sohbet linkine tıklayarak da en çok dinlenen ve beğenilen ilahilerde sizleri buluşturmaya önem sarf etmekteyiz. Bu durum siz değerli ilahi dinleyenleri, ilahi severleri daha mutlu edecek ve sürekli dinleme hevesi oluşturacaktır. İlahi sözleri ile de eşlik ederek sizleri bir arada tutmaktan feyz alacağımız aşinâdır. Doğru sohbet, İlahi dinleyerek sohbet etmek, akıcı sohbet edebilmek gibi kavramları bünyemizde toplamış olup sizlerin mutluluğu ve kaynak bakımından da erişimine kısa vadede, tek tıkla girebilme ve ulaşabilme yolunu açıyoruz. Her şeyin daha da kolay olduğu bu hayatta, biz de sizlere gerek sohbetle gerek ilahi sözleri ile gerekse en güncel ve en yeni ilahiler ve ilahi sözleri ile sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz.

     Siz değerli ilahi sevenlere düşen görev ise bizi yakından takip etmek ve ilahi sözleri ile sizleri bütünleştirmeye devam ettiğimizin katkısıyla siz değerli okurların yorumlarıyla daha iyi bir seviyeye gelebilmeyi arzu ve temenni ederiz. İlahi sözlerini okuduktan sonra yorum yapmayı unutmamanız rica olunarak yapacağınız her olumlu veya olumsuz yorumun bizler nezdinde çok önemli olduğu itafen sizlerin huzurunda duyrulur.

www.dinisohbetim.net

dini sohbet, dini chat, islami sohbet, islami chat, ilahi sözleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*