Masal Sohbet ve Sohbet Masalı Chat Odaları

Masal Sohbet ve Sohbet Masalı Chat Odaları

Masal Sohbet ve Sohbet Masalı Chat Odaları ile ilgili görsel sonucu

Masal Sohbet ve Sohbet Masalı Odasına Girmek İçin Tıklayınız.. www.dinisohbetim.net

 

     Sohbetin seyri, güzelliği masal sohbet ve sohbet masalı gibi oluşan sohbetlerde gizlidir. Bu nedenle insanlara huzur ve güzellik katan oluşumları barındırır.

     Bir anlık gerçeklerden sıyrılıp ve kendimizi başka hayallere kaptıran, güzel ümitlerin varlığıyla insana neşe veren, canlılık katan, doludizgin ve heyecan yaşatan duyguların hevesliliği bizi bu dünyaya iten başlıca nedenlerdendir. Sohbet masali ile masal gibi bir sohbetin keyif dolu heyecanlı dakikalarına aracılık edip kendinizi iyi ve güzel hissetmenize yardımcı olacak bir dünya sağlamaktadır. Nice hayalini kurup da gerçekleştiremediğimiz olaylar vardır. Ama gerçekleşmesi imkansız gibi de gözükse de hayalini kurmak bile bize o eşsiz gerçekleşmeyi yaşatmıştır. Aslında imkansız diye bir şey yokturdur. Sadece körelten korku ve endişe sebepleri vardır. Yanlış bir atılım ve ya riskli oluşumun içerisine kayıp batma gibi endişeler vardır. Büyük risklerin kaybetme olanağı da yüksek olunca insanlar hayallerle donatıla gitmeyi ister ve severler. Hayal gibi sohbetin özelliklerine yalan ve hile katıldığı andan sonra asimile oluşu kesindir. Bu sebeple güzel ve yapmak istenileni düşünmek gerekir. Yalnız yalanlarla ve dolanlarla günah keçisi olmak kendimize yapılan en büyük günahlardan birinin içerisine dalmak gibidir. Hayaller bir umut ve ümit kapısıdır. ümidimiz umutlarla yeşerir. En önemlisi ise nitekim azimdir. Azimsiz insan bir hiçtir ve boşluk içerisinde yaşar ve gider. Bu yaşayışa bir dur demenin gerekmesi gerekir. Biz kendimizi ne derece rahat ve her olağan dışı hareketi normal gibi gözlemler isek düşeceğimiz durum vurdumduymaz olmamıza sebep olacaktır. Bu da bize değmeyen yılan yüz yıl yaşasın zihniyetine aracılık yapar. Bu sebeple kendi hür irademize kendimiz bazı kısıtlamaları getirmek mecburiyetindeyiz. Aksi halde umulmadık bir yolculuğun da günah bataryası oluruz. Bu bataryaya da alışıla gelen sıra dışı günahlar olarak tabir edilen, olaylara dikkat etmeli ve elektrik olarak bu hataları yaparak bataryaya enerji kazandırmamak gerekir. Aksi halde pimi çekilmiş el bombasından farksız hale gelir insanoğlu. Bu sebeple masal sohbet, hayal sohbet ürünüdür. Ama yanlış ve girdapların egemenliğinde değil. Güzel duygu ve gerçekleşmesi gereken bir düşünce anlayışında yapılması sohbeti hem dinamik tutar hem de duygu olarak başka bir güzelliğe sevk ve aracı eder.

     Masal sohbet ve sohbet masal chat odaları sizlere eşsiz dünyanın güzel dolu ufkunda macera arar misali yapılan sohbetlerinize açık olup doğru ve hayati önem arz eden sohbetlerin yapılması hususunun en güzel sohbet anlayışı olduğunun da altını çizerek ifade eder.

www.dinisohbetim.net

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*