RADYO İSLAM

RADYO İSLAM

Radyo İslam ümmetin sesi olarak devam ediyor. Giriş yapıp dinlemek için tıklayınız.

     Radyo İslam, ümmetin sesi olarak en iyi ilahi ezgileri ve en çok dinlenen ilahilerle sizlerle birlikte. Radyo İslam ile ümmeti İslam aleminin en güzel sesi olarak sizlere yeni bir çığır açmanın mutluluğunu duymaktadır.

     Radyo İslam, geleceğin pervasızca ölüm duygularının ne ölçüde etkili olduğunu ilahilere de benimsetmiş bulunmaktadır. İslam aleminin kayıtsız kalışının, ölümlere göz perdesi çekildiği bu dünyanın ne denli acımasız bir hayata büründüğünü gözler önüne taşımaktadır. Bu sayede radyo İslam, siz ümmet kardeşliğinin bilincilik vasfını taşıyarak sizlere, en güzel ilahileri sunmaktadır. En çok dinlenen ilahiler olma yolunu sizlere açan radyo İslam, kardeşlik değerleriyle yoğrulmuş İslam etik değerlerini de sizlere en güzel yönüyle sunulmaktadır. Radyo İslam ile sizleri baş başa bırakacak özgün eserlerle donatılmış ilahi ezgileri ve dinlenmesi en güzel ilahiler ile kulağınıza hoş bi eda sunumu sunan bu radyo aynı zamanda da sohbet ve oyun kanallarıyla da vakit geçirebilmeniz ile donatılmıştır. Sizlere radyo İslam ile ilahiler sunumu kazandırılmış, özgün ve seçici bir ilahi dizaynı ile tam teşekküllü hazırlanarak önünüze getirilmiştir. Radyo İslam ile doğruluk ve hakikat ışığı temelinde eserlerle ortaya konulmuş, cennet abideliğini insanlara sunum olarak kazandırmıştır. En seçkin ilahiler ile sizlere dünya ve ahiret kapısını aralayan eşsiz bir radyo inancıyla sizleri tam teşekküllü hale hazırlamıştır. Radyo İslam ümmetin sesi olmaya devam etmektedir. Ümmetin gerçek sesini duymak ise dini sohbet sitemiz aracılığıyla hizmete sunulmuştur. Allah, Peygamber aşkı, namaz, husu ve ibretlik olayların elde edilme kazanımlarını göz önüne alıp ilahi dünyasına aktarılan huzur aracılığı görevini üstlenen radyo İslam, dinisohbetim aracılığı ile sizlerin hizmetine aksettirilmiş, hayatınızın maddi ve manevi yoksunluklarını bir nebze de olsa dindiren bir özelliği kendi bünyesinde bâki kılıp, bu çehreyi genişletme amacına hizmet etmektedir. Radyo İslam, huzurun ve İslam medeniyetinin yükselme ayağıdır. Radyo İslam ile bu yükselişi sizlere benimsetecek, ahlak ve örf geleneğini milletimizde uyandıracak ve yokluğu, yok oluşluğu örtbas edecek bir potansiyeli de gözler önüne getirmekten aciz kalmayacaktır. Hayatın güzellikleriyle dopdolu bir şah eser özelliğini ilahilere aktaran ender ilahi sanatçılarının, birbirinden farklı güzel sesleri ve Allah sevdası ile yanıp tutuşan gönülleri de kalplerindeki anlatım özelliği sizlerinde huzur bulmasına vesile olacaktır.

     Radyo İslam, gönül dünyasına açılan kapının arkasındaki ışık yüzüdür. Radyo İslam, sevgiye, insanlığa hürmeti esas alan ilahi metinleridir. Radyo İslam ile en güzel ilahilere vaad edilen bir gönül hizmet dünyası ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Keyif verici radyo özelliği ile güzel dinlemeler ihsanını sizlere sunmaktan minnettarlık duyarız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*