YENİSOHBET SOHBET

YENİSOHBET SOHBET

Yenisohbet Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz.

 

     Yenisohbet ile sohbet duygusunu ön planda tutacak, yenisohbet sohbet odaları ile İslam duyarlılığı pekişecek en güzel sohbet odası duygusu ile hazırlana gelmiştir.

     Yenisohbet sohbet ile hayat dolu bir sohbet mahzeni insanların ehemmiyet duygusunun İslam sancağı altında toplanma yerini temel teşkil etmektedir. Yenisohbet sohbet odası ile sevgi tohumlarının atıldığı, saygı tomurcuklarının uçuştuğu duygu yüklü anlamların çağrışıldığı bir sohbet odası olabilme ufkunu insanlara benimsetmektedir. Yeni sohbet ile sohbet dolu maceralara atılıp, kalbi duyguların nezaketle okşandığı güzel bir sohbet bahçesi olabilme niteliği insanların saygınlığına bahşedilmiştir. Yenisohbet, sohbet ilkesini insanların sıcak yüreği ile birleştirmiş, kendine bir cennet bahçesi açabilme yolunu, insanlara sohbetin anlamıyla hükmetmiştir. Sohbet sancağını bir birliktelik ve insan sevgisine bağlayan yenisohbet, doğruluğu ve bilinçli birey olma idealini de kendine temel gaye olarak yerine getirmiştir. İnsan ömrünün kısa olduğu şu dünya hayatında, bireylerin toplum sevgisini ve insanların toplum bağını bir arada tutabilme ve o yörüngeye oturtabilmeye önem vermiş bir zincirleme bağın yansınacak sevgisidir yenisohbet. Aydınlık geleceğin, aydınlık yarınlarına İslam ve kültür öğelerini etkin bir sunuşla sunan yeni sohbet, sizleri gönül limanında bir araya toplamaktan hiç şüphesiz münezzehtir. Hayatın bir akıbet sembolü olan sohbet hazinesi, yenisohbet yolunu yeni bir hedef kitle aracı olarak insanlığa sunumu olmuştur. Yenisohbet ile sohbet duygusunun feyzlenip çoğalması, insanların hükmünün birbirleri ile diyalogtan geçmesine vurgu yapan yenisohbet, sizleri birlikteliğe götüren bir ateş kıvılcımıdır. Yenisohbet bu anlamda medeniyetlerin beşiği olacak, sohbet penceresini iyiliklere ve güzelliklere yöneltecek, ahlak ve erdemli insanların sohbet duyarlılığını gözler önüne getirecek güzel bir pencere olabilme özelliği güdümündedir. Yeni sohbetin ilkesi de medeniyetlere, çağa ve fenne yenilik getirecek düşünce potansiyeli olmalıdır.

     Bu nedenledir ki yenisohbet; çağın, ekonominin, sosyo-kültürel yaşamın vazgeçilmez bir ayrıcalığıdır ve bu ayrıcalığı ise yeni sohbet ilkesi kapsamını gözeterek yapmak, insanları bilinçli kılacak en güzel vazife kaynağıdır. Bu nedenle hayatınızda güzel sohbetlere, yeni sohbet ışığı dahilinde başlangıç ile başlamanız dileğiyle iyi sohbetler dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*